eVito

Upptäck en ny drivkraft

I nya eVito tar du klivet in i framtiden utan att kompromissa Den första eldrivna transportbilen i mellansegmentet är lika praktisk, säker och enkel att jobba i som övriga versioner av Vito.
Med
samma generösa lastutrymme. Samma komfort. Samma helgalvaniserade kaross. Och samtidigt något helt nytt.

Vill du veta om eVito är en bil för dig? Ladda ner eVan Ready-appen!

Månadskostnad

4835 kr/mån

inkl. service och exkl. moms
eVito 111 Skåp lång
Inklusive Integrerat Service Paket och battericertikat.

För mer information så kontakta någon av våra säljare

Örnsköldsvik

Mikael Lundqvist
Försäljningschef

Tel: 0660-26 65 08
Mobil: 070-570 45 80
mikael.lundqvist@bildahl.se

Frida Söderberg-Persson
Säljare

Tel: 0660-26 65 07
Mobil: 070-661 91 00
frida.soderberg-persson@bildahl.se

Fredrik Edin
Säljare

Tel: 0660-26 65 09
Mobil: 070-683 13 61
fredrik.edin@bildahl.se

Umeå

Skellefteå

Luleå

Linus Amcoff
Transportbilar

Tel: 090-18 50 03
linus.amcoff@bildahl.se

Andreas Andersson
Försäljningschef

Tel: 0910-71 43 60
Mob: 070-299 60 90
andreas.andersson@bildahl.se

Anders Westerberg
Försäljningschef

Tel: 0920-47 56 01
anders.westerberg@bildahl.se